Chcete být mezi prvními co si pořídí nové cestovní enduro od Moto Guzzi? Firma spustila svůj předobjednávkový systém.

Zcela nová V85 TT bude vydána ve dvou variantách výbavy a v pěti barevných kombinacích. Bude to V85 TT a V85 TT Adventure. Pokud si motorku předobjednáte, dostanete od MG 250 USD kredit na příslušenství jako dárek, výměnou za to, že složíte zálohu 2000 USD na objednávku stroje (platné pro USA). V České republice si stačí udělat předobjednávku u kteréhokoliv z autorizovaných prodejců.

85tt1V85 TT Giallo Sahara

 

Nová V85 TT hostí zcela nový motor, který jakkoliv akcentuje zažité zvyklosti značky, vnitřně je od základu jiný. Jedná se o tradičně vzduchem chlazený motor do V s podélně uloženou klikovou skříní a úhlem rozevření válců 90°. Objem motoru je 853 ccm a dává maximální výkon 80 koní a 80 Nm. Tento do jisté míry retro vypadající adventure stroj má dvě klasická kulatá světla dakarských speciálů devadesátých let, společně s retro dakarskými bojovými barvami, ve kterých se Moto Guzzi účastnila závodu Paříž - Dakar (Giallo Sahara).

85tt4V85 TT Adventure Rosso Kalahari

Přitom stroj přináší moderní vlastnosti, jako jsou ride-by-wire, jízdní režimy, LED svícení a barevný LCD přístrojový panel s bluetooth konektivitou. Zajímavým designovým prvkem je přední světlo denního svícení, které má tvar tradiční orlice, kterou má značka ve svém znaku. V České republice by se měly ceny pohybovat mezi 299 tis. Kč za verze Blu Atlante, Rosso Vulcano a Grigio Atacama až po 315 tis. Kč za verze Giallo Sahara a Rosso Kalahari. K dodání by měly být v polovině dubna 2019.

85tt3
V85 TT Grigio Atacama

85tt5

V85 TT Blu Atlante

POSLEDNÍ SOUVISEJÍCÍ NOVINKY

K2 Moto  https://www.k2moto.cz/moto-guzzi-cestovni-enduro/