Ještě v listopadu 2018 slibovala MVA, že Superveloce začne prodávat v druhé polovině tohoto roku. A podle všeho, stroj čeká odklad až do roku příštího.

Vypadá to, že v anglickém Hinckley si chtěl někdo udělat dovolenou a z vývojového střediska si vypůjčil dosud neuvedený Rocket 3 ve specifikaci GT.

Kawasaki se snaží vymezit proti konkurenci jak se dá, zejména co se týče sportovních motocyklů. Její řada Ninja často udává tempo, kterého se snaží držet zbytek japonské čtyřky.

BMW s indickou TVS, nebo přesněji řečeno, TVS s BMW vyvíjejí dvouválcový motor, který by mohl být v budoucnu instalován ve strojích o kapacitě 400-600 ccm.

Letoun UL-39 Albi je do značné míry replikou stroje L-39 Albatros. Z technického hlediska se ovšem jedná o zásadně přepracovaný stroj, který je postaven z uhlíkových kompozitů. Nejzajímavější na něm jsou dvě věci.

Před několika týdny nás Triumph navnadil na nový model největší bestie v jeho nabídce. A to jsme ještě nevěděli že to bude ještě žhavější.

V HJC si již před několika lety řekli, že budou na vrcholu mixu estetiky a kvality. Aby dosáhli cílů na poli estetiky, dnes vydávají nové helmy ve stylu Batmana a u nás méně znamého Bleska (The Flash).

Kawasaki, která vyhrála čtyři tituly WSBK v řadě, je v šoku z Ducati, která drtí závodní pole s Panigale V4 R. A proto chce pro příští sezónu reagovat adekvátním motocyklem.