Anglická rodinná společnost CCM (Clews Competition Machines) uvedla na trh dva nové modely o stejném motoru.

Modely Street Moto a Street Tracker mají totožné motory a jiné specifikace.

Oba pohání jednoválcový vodou chlazený motor SWM (modernizovaný motor Husqvarna 630) o objemu 600 ccm s výkonem 41 kW (55 koní). Točivý moment činí 58 Nm při 5500 otáčkách za minutu.

ccmtt3

Podvozek modlu Street Moto je spolu s ocelovým rámem domácí výroby. Přední vidlice jsou obrácené o průměru 48 mm. Co se týče brzdového systému, tak oba modely využívají dva 320 mm kotouče vepředu a jeden kotouč vzadu. Brzy zajišťuje u Street Moto Brembo s modelem M4.32, což bude u stroje s celkovou hmotností včetně paliva 150 ďábelská kombinace. Zejména u modelu Street Moto, který vpředu hostí dva kotouče a tudíž dva třmeny. Třmeny samozřejmě bude pohánět radiální pumpa téhož výrobce. Model Street Trackem pak má vpředu jen jeden kotouč a radiální čtyřpístkový třmen J.Juan. Zadní brzdu obsluhuje jednopístkový brzdový třmen Braktec. Na druhé straně řídítek je hydraulická spojka značky Magura se spodním pístkem značky Oberon.

ccmtt2

ZaRozdíl mezi modely je pouze v kolech a pneumatikách. Street Moto je vybaven 17-ti palcovými koly s pneumatikami Avon, zatímco off-roadová verze Street Tracker je vybavena 19-ti palcovými koly značky Haan Wheels s pneumatikami Maxxis. 

Kvůli rozdílným velikostem kol se liší i výška sedel. Street má sedlo vysoko 790 mm a naproti tomu Tracker má výšku sedla 830 mm.

ccmtt1

Každý z modelů bude limitovaný počtem 250 kusů. Na trh bude uveden pouze v Anglii, tudíž si nejsme jisti, že se dostane i do střední či jižní Evropy.

ccmst7

Společnost CCM pracuje na tom, aby se motocykly dostaly na trh i do zbytku Evropy, což by znamenalo že s emisním limitem Euro 5 a již ne jako limitovaná edice. Kolik bude stát je otázkou. V Anglii stojí tyto stroje 10995 liber, tedy zhruba 15150 €