Ono to celkem letí, protože rok ve kterém poprvé přišla na trh helma Arai Tour-X se psal 2003. Rok na to s nimi Ewan McGregor a Charley Boorman objeli svět a dali vzniknout legendárnímu seriálu Long Way Round. Během následujících devíti let prošel model Tour-X poměrně překotným vývojem, který helmu poslal o další tři evoluce dál. A potom deset let nic, dokud....

Motocyklové helmy AGV řady K3 byly vždy úspěšným prodejním artiklem. Důvodem bylo použití termoplastové skořepiny, ve spojení s kvalitou okolních komponent z dílny značky AGV. Inovovaná K3 se v nové generaci ještě více přibližuje střední třídě helem AGV K6.

Cestování do krajin s vysoce proměnlivou teplotou je pro výběr oděvů poměrně náročná věc. Před odjezdem přemýšlíte, co vše si obléct a sbalit, aby vám nebyla zima, ale zároveň abyste se v teplejších oblastech neuvařili ve vlastní šťávě, to vše navíc s důrazem na vaši bezpečnost. A tak jsem sáhla po kombinaci cestovní textilní bundy s vrstvením a džínách od české firmy 4SR - no a nemohla jsem udělat lépe.

Ve spolupráci s naším dlouholetým partnerem Yshop.cz  pořádá MOTOSVĚT.CZ soutěž o dva kusy interkomu Cardo Freecom 4x (JBL). Podmínky soutěže pak naleznete v textu níže, přičemž soutěž pak fakticky probíhá na naší facebookové stránce.

Neustálý lítý boj o vítěze počeštěného názvu krytů rukou je všudypřítomný. Lidé jsou rozdělení na několik táborů podle významů, ale jedno je očividné, nikdo v tom nemá pořádně jasno. A tak jsem se rozhodla učinit tomuto dezinformačnímu aktu přítrž.