Říci že Ural je jako MV Agusta se zdá být hodně přitažené za vlasy. Pokud se bavíme o tom že prodává spoustu modelů jako limitované edice, tak to už začíná dávat smysl, protože MV Agusta to dělá také tak.

Nejen že tato edice stroje je limitovaná, ale je také více než zábavná. Ural se spojil s výrobcem kvadrokoptér DJI a pro jejich model Spark vytvořil v sajdkáře schránku, ve které tato kvadrokoptéra může pohodlně cestovat s vámi. Schránka, která je vytištěna na 3D tiskárně ve spolupráci s americkou firmou Stratasys je vybavena bezdrátovou nabíječkou, ze které může kvadrokoptéra pohodlně vzlétnout. Vedle toho je vybavena i 12-voltovou zásuvkou, abyste mohli napojit další nabíječku a měli v zásobě další přednabité baterie.

 

Ural je vybaven systémy od firmy RAM Mount, které dávají spolujezdci možnost si upnout ovládání dronu do držáku, stejně tak si může na RAM držák upnout větrný rukáv ukazující směr větru (což je trochu zbytečné, protože DJI Spark má digitální senzor větru a sám reaguje na větrné proudění a poryvy - poz. redakce).


Výhoda kvadrokoptéry Spark je ta, že má sledovací mód ve kterém vás vrtulníček následuje až do rychlosti 30 km/h aniž byste ho museli jakkoliv ovládat. Můžete si tak natočit své průjezdy přírodou a natočit si krásné záběry ve kvalitě 4K.

 

Ural Air Limited Edition bude v prodeji za cenu 15700 € a bude vyroben pouze v limitovaném množství 40 kusů.