Pět měsíců poté co bylo oznámeno že EBR Motorcycles zastavuje výrobu motorek bylo oznámeno, že EBR nebyla zajištěna žádným investorem, který by konsolidoval její ztráty.

 

Výsledkem je, že hlavní věřitel Liquid Assets Partners vyhlašuje aukci na vybavení továrny. Likvidace bude probíhat 2 měsíce formou live aukce, která začne 7. června. Součástí aukce je jednak kompletní strojní vybavení, ale i know how a veškerá technická dokumentace. Stejně tak veliké množství historických artefaktů ještě z doby Buell Motorcycles.

CEO společnosti Liquid Assests prohlásil, že "Můžete si koupit cokoliv co budete chtít. Počínaje nářadím, až po závodní motocykly. Vše bude prodáno hluboko pod běžnými cenami"

Součástí prodeje jsou i skladové zásoby v ceně více než 15 milionů USD. Ty budou prodány dealerům a servisům formou slevových akcí.

CEO Liqiad Asets Bill Melvin dále prohlásil: "Toto je jedna z největších veřejných likvidací továren na výrobu motocyklů. Motocykly, díly a vybavení bude prodáno přímo tak jak leží v továrně. Prodej bude otevřen i veřejnosti. Neděláme si žádné iluze. Trh je naplněný a my jsme připraveni prodat vše co lze, za velmi nízké ceny. Prodáno bude vše, bez ohledu na pořizovací cenu."

Prodej "z podlahy továrny" bude odstartován ve středu 7. června 2017 v 10:00 hodin. Živá aukce poté začne 8. června v 10:00 hodin. Kupující si mohou prohlédnout nabízená aktiva na http://www.liquidap.com